DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 1500 Kč!

MEDISTAR CZ Parafínový olej (Paraffinum perliquidum) 10 L

  • MEDISTAR CZ Parafínový olej (Paraffinum perliquidum) 10 L
    MEDISTAR CZ Parafínový olej (Paraffinum perliquidum) 10 L

V kategoriích:
Oleje » Medicinální - neutrální
Parafín » Naturální

Cena: 1190.00
Dostupnost:
Skladem
MEDISTAR CZ Parafínový olej (Paraffinum perliquidum) 10 L

Medicinální parafínový olej (Ph. Eur 10.0.) s nízkou viskozitou a výbornými kluznými vlastnostmi. Olej je čirý, neutrální, bez vůně a chuti Neobsahuje žádné další přidané látky - stabilizátory, barviva, konzervanty ani jiné přidané oleje.

Tento olej je oblíbenou kosmetickou surovinou. Nepodléhá oxidaci tak snadno jako jiné (rostlinné) oleje.

Kvůli své netečnosti (nereaguje s jinými látkami) se snadno zapracovává do receptur, a proto je také jednou z nejpoužívanějších základních složek kosmetických a farmaceutických přípravků (oleje, krémy, emulze, masti apod.).

Díky nízké viskozitě a dobré mísitelnosti se velmi často využívá v lázeňství, wellness, rehabilitaci nebo kosmetice k ředění hustších, zejména rostlinných olejů, což pak umožnuje lepší skluzné vlastnosti při masážních procedurách (např. klasické nebo thajské, masáže).

Také se s ním dobře pracuje, olej vytváří na pokožce jemný film, který zajišťuje dlouhodobý skluz při masáži a tím výrazně ulehčuje práci maséra. Přitom díky své netečnosti nepůsobí dráždivě na pokožku.

Kromě výše uvedeného použití olej také nachází uplatnění při přípravě parafínových zábalů v lázeňství (wellness, rehabilitaci, kosmetice) jako složka parafínových lázní ve směsi s tuhým parafínem nebo jako ochranný nátěr dřevěných saunových interiérů.

Olej má kromě výše uvedených použítí prakticky nepřeberné možnosti v nejrůznějších technických a průmyslových aplikacích (stavebnictví, chemickém inženýrství, elektrotechnice, strojírenství, potravinářství obalový průmysl, farmacii a medicína, atd.).

Tento web vyžaduje pro svou správnou funkci soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.