DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 1500 Kč!

MEDISTAR CZ Skover 3000g

  • MEDISTAR CZ Skover 3000g
    MEDISTAR CZ Skover 3000g

V kategoriích:
Masážní emulze a krémy » S aromatickými přísadami
Zábaly » Skořicové

Cena: 859.00
Dostupnost:
Skladem
MEDISTAR CZ Skover 3000g

Skořicový krém k ošetření celulitické kůže formou zábalů nebo prokrvujících masáží.

SKOVER je jemný skořicový krém určený pro domácí i profesionální použití pro přípravu zábalů na kůži se sklonem k celulitidě nebo s jejími projevy.

Prohřívací účinek skořice podporuje dokonalejší prokrvování a cirkulaci tekutin v pokožce a pozitivně ovlivňuje metabolizmus podkožních vrstev. Skořicový zábal je pak účinná procedura, která pomáhá proti celulitidě, při tvarování postavy a současně napomáhá detoxikaci organismu.

V místě aplikace krém prohřívá postižená místa, podporuje lokální prokrvení tkání a tím stimuluje buněčný metabolismus a látkovou výměnu. Současně tak dochází k odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Zábal pomáhá k odstranění celulitidy - redukuje nežádoucí tukové polštářky a působí korektivně - zeštíhluje a modeluje postavu.

Použití: SKOVER rozetřete na problematických partiích a nechte působit 20-30 min. Pro zvýšení účinku je vhodné oštřená místa překrýt mikroténovou folií a provést zábal přikrývkou pro udržení tepelného efektu.

K dosažení potřebného efektu je vhodné provést sérii několika aplikací (nejčastěji 5-10). Před první aplikací je vhodné provést zkoušku na alergickou reakci na malé plošce kůže.

SKOVER lze též aplikovat formou masáže jako klasický masážní krém s prohřívacím účinkem. Vhodná je zejména masáž dolních končetin při zhoršené krevní cirkulaci, tzv. studených nohou.

Skladování: chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků. Chraňte před mrazem. Maximální doporučená teplota skladování: +25 oC.

Tento web vyžaduje pro svou správnou funkci soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.